| Raluka98 a întrebat:

TPU, caut niste melodii, nu conteaza sa fie noi sau vechi, poate sa fie si din alte tari, Rusia, Grecia, nu conteaza dar sa fie frumoase, atata vreau, dau funda celui care imi da cele mai multe melodii+vot.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea sunt cele mai noi:http://www.kissfm.ro/fresh-top-40/
Sau cauti pe google.
:*:*:*:*

1 răspuns:
| niko_7262 a răspuns:

Vescan si Ligia Moldovan-Intr-o alta viata, sau Ultima ploaie
The Pussycat Dolls-I don`t need a man, Wait a minute, Buttons, I hate this part, Stickwithu, Hush Hush Hush
Beyonce-Halo, If I were a boy(e super si varianta din spaniola)
Chris ft Alexandra-Strig spre tine, sau Ultimu` vers
Exo ft Vescan-Prietena ta,
CIA-Unde e ea
What`s up-Povestea inimii, sau Meriti luna
Linkin Park are niste melodii super,
Jennifer Lopez-Me haces falta, Que hiciste
Fergie-Big girls don`t cry
Beyonce-Best thing I never had
Andreea Balan-Aparente
Shaggy-Ultimmatum
Paula Seling-Timpul
Guess Who-Oriunde te duci