| BentleyContinentalGT a întrebat:

Cum scap de trust issues? Dau funda

Răspuns Apreciat de Editori
| Adry05 a răspuns:

Schimbi ce te complexează sau accepți ce nu poți schimba. Cel mai simplu, nu te compari cu restul, e inutil. Tu ești tu, ai propria frumusețe și calități, ești diferit/ă de restul și ăla e cel mai mare atuu al tău. Nu intra în turma de oi copiind toate non-valorile de pe net crezând că așa o să fii mai bun/ă doar pentru că pare că ei/ele au găsit succesul. Viața de pe net e de cele mai multe ori o iluzie frumoasă. Tu trăiește ca tine nu în comparație cu alții.

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Prin a începe sa ai mai multa încredere în tine și prin acțiunile care le faci.

| Swae a răspuns:

Cred ca toti avem trust issues in perioada asta