| Aleksutzu a întrebat:

De la umar in jos pana la palma am niste bubite. Unele sunt de culoarea pielii unele sunt rosii... se vad cu ochiul liber. Ce crema sau ceva sa imi dau pe ele ca sa am pielea fina... Adica sa nu mai am bubitele alea! Urgent! Dau Funda + Vot xD :X:X:*:* (Scz pentru categorie dar e cea mai frecventata ) big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la dermatologie. Aplică cremă de gălbenele și vezi cum se manifestă.
Sănătate.
P.s.: chiar dacă este una din cele mai vizitate, respectă totuși secțiunea, că noi tot le vedem și oferim răspunsuri.
Pa, pa.