| Ashl a întrebat:

poate cineva sa imi spuna si mie niste informatii despre profesia de regizor sau scriitor? va rog mult am nevoie pentru maine la scoala pentru un proiect si nu gasesc niciundesad. funda:d.

2 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
pentru. a fi scriitor sau regizor nu trebuie sa stii nu stiu ce.
Scriitorul/regizorul scrie ce simte.mai multe informatii nu cred ca poti afla.

ps: pentru. proiect ai putea sa faci o rubrica cu "Mari scriitori"-"Mari regizori".
Sa pui niste poze cu o camera, un papir si un condei. etc.
Sper ca te-am ajutat.Bye