| roberta_9285 a întrebat:

saptamana asta e saptamana cerucurilor sunt in clas a7a cand este cercul al biologie as vrea sa stiu ca poate skap de oralaughing?

Răspuns Câştigător
| AlexiaClaudia a răspuns:

Te faci bolnava, iti rupi si tu mana sau te prefati ca te doare sau mai bine picioul, e mai sigur.Sincer eu n as chiuli de la cerc, e fain sa te faci remarcat plus ca de obicei profesorul recompenseaza copii activi, mai ales intr o asemenea zi.Noi am avut cerc la romana si ne am descurcat bine si la testul urmator doamna profesoara a spus ca ne va pune 6 puncte din oficiu.

1 răspuns:
| AnneMarri a răspuns:

nu mergi in ziua aia la scoala, lol