| Coconut a întrebat:

Stiti cumva ce jocuri gen jocul vechi de la Disney cu Hercule mai sunt? Puteti sa imi dati si un link de descarcare? Dar nu Hercule, ci alte jocuri.Multumesc. Funda +Vot

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Mai era tarzan.Cred ca de aici poti sa il dowloadezi:http://www.brothersoft.com/games/disneys-tarzan.html

3 răspunsuri:
| TheYoyogabi a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/49C0DWBFX01E/Tarzan-by-www-onlyzombie-com-exe.html este un joc cu tarzan :D ( si asta e vechi ca hercule)

| Robert7186 a răspuns:

Scz la tarzan e asta: ...ame&anno=2