| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
am auzit aseara la povestiri de noapte o melodie pe fundalul unui interviu, prea multe nu stiu sa va spun...canta un baiat, melodia era house cu un ritm nu tocmai oriental dar ceva de genu tot erabig grin
tot zicea el acolo, a na ma ma a na ma na... ceva african probabil... daca puteti va rog ajutati.ma
va multumesc

18 răspunsuri:
| Medeaa a răspuns:

Asta e mel: kobi peretz-some love(kama ahava)
http://www.youtube.com/watch?v=sIUJcarZHMo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Akon-right now (na, na, na)?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu m-a cautat-o azi toata ziuacryingnu o gasesc.era ceva cu cama.cama hama cev ain genuu... offf nu o gasesc e superba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu o cautsad cel putin daca as gasi inregistrarea, sa vad numele lor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nick Kamarera & Mike Diamondz iar melodia de numeste Thailanda ( New 2010 )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nick Kamarera & Mike Diamondz iar melodia se numeste Thailanda ( New 2010 )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este Nick Kamarera feat. Mike Diamondz - Thailanda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e astacryinge alta.cryingla emisiunea de pe 25 august. a fost la un interviucrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www2.acasatv.ro/......-2010.html
deci asta e link-ul nu e prima melodie e a doua. dupa ce vb modelele despre amintirile din copilarie;)offf...nu o gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta este melodia happy e cantata de Kobi peretz - Kama Ahava

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kobi Peretz - Some Love ( Kama Ahava remix)winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kobi Peretz-Kama Ahava

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dj sava feat Raluka - love you

| stefan_6166 a răspuns:

Melodia se numeste kobi peretz- KAMA AHAVA

| dm18 a răspuns:

Kobi Peretz - Kama Ahava