| criss_5841 a întrebat:

va rog frumos, cine are bichon de vanzare? Alb si si sa aiba maxim 2 luni? As vrea pretul rezonabil daca se poate si am vazut chiar aici pe TPU un anunt ca il da cineva gratis dar era deja dat, daca sunt si astfel de persoane... si mai bine! nu vreau neaparat rasa pura dar sa fie mic mic si alb.
multumesc mult, astept cat mai multe raspunsuri.

1 răspuns:
| mahoney a răspuns:

Exact cei albi complet sunt rasa pura de bichon. In mod normal sunt mai scumpi decat restul!

Nu te grabi sa-l cumperi si ai mare grija sa fie sanatos, daca il vei gasi cu un pret mic trebuie sa ai mare grija la detaliile astea!

Eu am o fetita bichon alba, e superba si sunt de parere ca ai ales bine aceasta rasa. Sunt loiali, iubitori, pufosi si destepti tongue

Daca ai alte intrebari despre ei, le astept cu placere :*