| Biutzu a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati. cum sterg un cont pe facebook? vadau si funda va pup.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

1. Gandeste-te daca vrei sa stergi contul, sau doar sa il dezactivezi.
2. Daca te decizi sa il dezactivezi, toate pozele, comentariile si setarile vor fi salvate si le poti utiliza mai tarziu.
3. Pentru a sterge un cont de Facebook, mai intai este recomandat sa stergi orice fisiere si detalii de pe cont: poze, mesaje, linkuri, filme, muzica etc.
Intra aici https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account
si da click pe Submit. Stergerea va dura cateva zile, apoi contul tau va disparea din baza de date.

Numai bine!

| madalyna a răspuns:

Te loghezi
Apoi clic stanga pe "Account settings " si dai pagina in jos pana unde scrie "Dezactivate account" aici clic pe dazactiveaza apoi te intreaba de ce vrei sa-l dezactivezi, ai variante de raspuns si trebuie sa marchezi una din ele la urma dai ''Dezactivate my account'' si termini.

Uite-te la site-ul asta si intelegi mai bine despre ce vorbesc
http://my.opera.com/......-by-kennex