| pryncesSs a întrebat:

Buna :*.
vreau si eu niste descrieri pentru hi5; x dau funda :*

Răspuns Câştigător
| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare cand o sa ma vezi nepasatoare.

Amândoi stim ca n.ai uitat tot ce a fost!

Te.am iubit blegule. Si înca te iubesc!

Stii ca numai tu ma faceai sa zâmbesc!

E genu' de fata care stie ce vrea happy dar nu o sa stii niciodata ce e în inima sa.

Dedicatie pentru cel mare m.a distrus: Te cataloghez un cost, sau cel mai fraier fost.

O scena, o multime, multe maini in aer, cu zambetul pe buze.

E un alt apus de soare, stiu ca doare tare! Capu' sus, nu lasa nimic sa te doboare.

Înca odata, iar, si din nou Ea ma face high când eu ma simti low.

E greu sa ma gasesti, usor sa ma pierzi, si imposibil sa ma intorci …

Orice baiat merita o a2a sansa dar evident cu o alta fata.

She.s not broken [-x She.s just a baby.

Ma prind de mana ta, te aduc in lumea mea.

Nimeni nu poate sa ma acuze ca iti provoc zambetul pe buze.

If you cry, I.ll be fine.

I need you here with me. 'Cause music makes me free.

Lucrurile vor merge mult mai bune daca ma tii de mana (:

Stop thinking and start dreaming!

Au fost momente grele. Peste care am trecut. Fara tine lânga mine. Sigur nu as fi putut!

Sunt o fata n0rmala. Datorita lui, ma simt speciala; x.

As putea sa renunt la tot dar la tine nu pot!

Nu mai poti nu mai suportsi dar iubirea tot mi.o porti love struck. Spui mereu ca nu ma vrei dar ti.e dor de ochii mei.

Dintre toate prietenele care le.am avut tu esti cea pe care nu vreau s.o uit!

Bl0nda care iubeste, pune suflet - nu glumeste!

Si seara se. ntorc acasa cu lacrimi in zambet.

Dar ochii ei nu mai vorbesc. Ea ca pe.o lacrima m.a sters. =(

Si cand te vad cu ea pe strada, ma sting incet.

Nu mai vreau sa ploua, Vreau sa ninga cu petale; x!

As vrea sa tina capul sus si sa stie ca la greu o sa fiu cu ea. Nu lasam lantul strâns dintre noi sa rugineasca. Nu se baga intre noi vreun baiat sau vreo proasta!

Imi place ca nu esti schimbat-or ca vantul. Dar nu ma face sa.ti spun "te iubesc" fiïndca urasc cuvantul!

N.ai cum sa te joci cu viata mea...cineva inaintea ta era expert in asa ceva.

Cand nu se vad o zi ea plange usor.

Un regizor a creat o poveste colorata. Evelina cu Sergiu, o iubire adevarata.

Tine minte : O fata loveste prin fapte, nu prin cuvinte.

Desi au fost piedici noi am rezistat. Cu tine niciodata n.am tinut capul aplecat.

Ea adoarme in gand cu cineva si nici decum nu esti tu.

Daca lasi afara sentimente, clar, devii slab.

Perfect! E felu' meu de a fi. Sunt mai copilaroasa, dar mai deosebita. Vei intelege intr.o zi.

Abia cand a plecat plangand si n.a mai fost a ta... te.ai indragostit nebuneste de ea!; x

Iubeste.ma, uraste.ma, mi.e indiferent oricum in ambele cazuri ti.e gandu' la mine!

Frumusetea unei femei, isi are sursa.n ochii ei.

Ma uit la el nici macar nu imi pasa. Poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca!

Next time? There won't be no next time!

Si când crezi ca nimic nu.si mai are rostul, apare cineva si schimba totu!

Ea tot cu zambetul a ramas. Tu tot cu ea in gand.

Orice s.ar intampla, intr.o zi ne vom revedea. Si pana atunci stiu ca ma vei pastra, undeva.n inima ta.

Si sta în casa trista plange dupa el, si doarme cu tricoul lui dar nu mai e la fel.

Iar acum cand tu o vrei pe ea. Nici nu se mai uita in directia ta.

Ce odata ma incalzea, acum ma lasa rece!

Raspunde.mi la intrebare si tine capu' sus chiar daca doare : Cand m.ai inselat, atunci ma mai iubeai oare?!

Nu uita si adu.ti aminte. Cand in telefonul' ala blestemat ti.am zis ultimele cuvinte!

Si te iubesc mai tare ca oricine. Pacat ca nu ai ochi si pentru mine.

Tu mie n.ai ce sa-mi dai. De unde inima? Ca n.ai!

N.am iubit pe nimeni cu atata dor. Daca a fost ceva, a fost trecator.

E timid, e greu sa.ti spuna ca pentru el tu esti cea mai buna.

Si ce ai in jur sa iti spuna doar numele meu, mereu!

Si orice s.ar intampla, nu poti renunta la ea!

Zambeste! E al doilea cel mai frumos lucru pe care il poti face cu buzele.happy

Un iarta.ma din gura ta nu mai pot scoate!

Prietenii sti bine, inseamna mult pentru mine. Mi.au vindecat ranile provocate de tine.

Asculta.ti inima si iti va spune : Iubeste.o pana mori, ca o fata ca ea nu gasesti de 2 ori!

Si pentru ca am fetele langa mine nu mai am nevoie de tine!

Cand vine vorba de el, sunt o persoana egoista!

Îmi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse...

Îmi place chiar dacã nu-mi gãsesc unele cuvinte. Îmi place când îmi spune el, asa : " Sã fi cuminte! "

Ea e fata care te.a ranit cand a plecat, dar te.a iubit cum nici macar n.ai visat!

Eu am crezut in tine, insa n.a fost ca.n filme!

Ma uit in ochii tai acum, stiu prin ce treci. Esti ca si mine, obisnuit cu noptile mai reci.

O despartire e ca o oglinda sparta. Mai bine o lasi asa, decat sa te ranesti incercand sa o repari.

Mult prea tarziu sa stergi unde ai scuipat!

În numele iubirii mi-am pierdut sufletu'.

Sper ca sentimentu' sa se termine la fel de repede ca si bateria telefonului tau acum.

Cum ai putea sa nu.i vorbesti? Ochii aia verzi sa nu ii iubesti?

3 răspunsuri:
| Floriii a răspuns:

Sunt...

love struck

-Sunt ZoDia... DaTa si anul` nu conTeaza

-Sunt enerGiCa

-ambiTsioasa

-prieTenOasa

-de Treaba

-aeriana mai ales CanD sunt afara cu Prietenele mele`h love struck

-sensibiLa

-LocuiesCc... in.

-Am mulTsi prieteni dintre Care cu unu ma

inTeleg absoluT mirifiC =p~. cu alTsi mai
puTsin

-imi iubesc. viata chiar daca uneori as`h
vrea sa nu mai exisT

• Bunu` meu simt? ¦ Depinde de al tau!

• Sincera? ¦ Da, orikt de dur ar fi adevaru`!

• Geloasa? ¦ Da, chiar daca nu`mi dai motive!

• Te urasc? ¦ mi-ai dat motive!

• Impunatoare? ¦ Ptr ca stiu ce vreau!

• Originala? ¦ Mereu!

• Devotata? ¦ Ptr ca stiu sa`mi mentin prieteni!

• Copiata? ¦ De fiecare data!

• Tupeista? ¦ Ptr ca trebuie` sa fiu mereu deasupra ta!

• Vrei sa`mi devi prieten? ¦ Demonstreaza ca meriti!

• Indiferenta? ¦ Daca nu ma interesezi!

• Parshiva? ¦ Datorita unoraaa` dintre voi!

Ador culorile`:

rosss; x negru; x griiiii; x verde; x galben; x sj rosuuuu; x

-Ce`mi place şi ce nu-mi place, EU ştiu!

-Imi plaCe :

sa ma plimb cu prieTenele mele sj sa ne raDem de prOsTia oameniLor =p~

-sa ma prosTesC

-sa ma dau cu rOleLe; x

-sa merG La sTranD

-inGheTsaTa

-ochii albasTrii sj caprui =p~

UrasC. DeTesT.

CoCaLarii;-j

PiTsipOanCeLe

Oamenii cu mai mulTe feTse

Oamenii prefaCuTsi

Oamenii sTresanTsi La Care daca le spui un LuCru nu inTseleG sj ziLniC e tot aceeasi pOvesTe

Numai zic nimic, inchei aici. Deja m`am lungit. ×
× Ne mai auziim ×
× Daca vrei ceva ×
× Cere id'. [. poate il primesti, daca ma gasesti in toane bune, daca nu. ei binee. ×
×. Byee dragaaa :*

Funditssă?:d

| Andarock a răspuns:

Seamana cu facebook-ul doar ca hi5 e parca mai bun.
Mie imi place hi5-ul mult, ma joc Barn Buddy.happy

| pryncesSs explică:

Ma refeream la descrieri pentru poze :d