| Cristina_Bucur_1977 a întrebat:

Dragilor, unde pot gasi planul de Invatamant peroiada 1992-1996 al Liceului economic nr 1Bucuresti (actualmente Colegiul Economiv "Virgil Madgearu")- profil finante -contabilitate. Mentionez ca de la secretariatul liceului am primit raspuns nefavorabil, sugestia lor fiind sa caut pe site-ul "EDU". Acolo nici urma ...de asa ceva.
Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă nu e nici pe edu înseamnă ca nu e. Adică dacă nu a pus nimeni așa ceva pe net nu ai cum sa găsești.