| Deyu_4766 a întrebat:

Cam cat ar costa un laptop (cel mai ieftin, dar cel mai scump?) funda!

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Cel mai scump este vreo 9 milioane dar e doar pentru internet si mess, muzica, mai sung si mini laptopurile care ajung si la 5 milioane dar aleas doar pentru internte, mess si muzica la volum mic... Cel mai scump nu stiu dc ai intrebat finca nu ai banii de el in mod sigur, e in jur de 100 de milioane in bani rom si se gaseste in america!

| ŞoSeŢeL a răspuns:

Din cate stiu eu cel mai ieftin e 16 milioane si cel mai scum ( am vazut undeva ) e peste 30 milioane...Scump domnule scump

| maria_5497 a răspuns:

Pai depinde daca iti iei un laptop de la Dell sau Acer l-ai putea lua si cu 13-14 milioane de lei vechi daca iti iei de la HP ar putea fi mai scump ceva gen 18 milioane de lei vechi si preturile pot depasii 25 de miloane

| sorin_6050 a răspuns:

Pai depinde ce leptopvrei sa-ti iei