| WinterSoldier a întrebat:

Care este cel mai mare level la lady popular. Dau funda.Multumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| me_3408 a răspuns:

Cred ca 100...

| andrutza_2871 a răspuns:

150 eu l-am terminat:d

| Anonim2938 a răspuns:

Ba nu 51! Iti spun sigur.

| incantata a răspuns:

Cea de pe locul 1 are nivelul 62.

| Aide a răspuns:

Cel mai mare nivel nu stiu exact care este, dar cel mai mare nivel in joc il poti afla ducandu-te la clasament, dai nivel siti apare acolo cea cu cel mai mare nivel. momontan este ஐBeatriceஐ

| Aide a răspuns:

Uite si obiectivele:NIVEL 1
Cumpara ceva de la mall
Inchiriaza un apartament(
Schimba coafura sunt doua codite faceti intocmai ca in poza culoare tot(doua codite de cal)

NIVEL 2
Cineva te-a invitat la o petrecere ai nevoie de iubit mergi la disco si flirteaza.
Cumpara 3 lucruri de la mall nu conteaza pretul sau felul
Par albastru ca in poza(lung si albastru)

NIVEL 3
cumpara o podea si tapet
obtine un IQ 75
joc concentrare

NIVEL 4
cumpara un card de fitness
inchiriaza un apartament mai mare cel de 50$chiria
cumpara o podea si un tapet

NIVEL 5
desparte-te de iubit (trebuie sa fi singura nu lua unul nou)
castiga 30 de dueluri de moda sau luptele doamnei(DOAR ACESTEA SE PUN PROVOCI FETELE IN JOC)
inscrie 4000 de puncte
cumpara fusta din imagine orice culoare merge cea cu floare e 599$

NIVEL 6
sa ai o greutate de 60kg este permisa trecerea peste adica pana la 69 nu sub 60 nu peste 70
joaca simon says
schimba-ti coafura cum vrei
cauta un iubit nou

NIVEL 7
termina cursul de stilist
elimina bronzul nu te face mai alba apasa elimina bronz la salon si va fi completat obiectivul
joaca master mind sa termini pana la incercarea a-7a pentru a fi completat
castiga 50 de dueluri de moda sau luptele doamnei(PROVOACA FETELE PESTE LEVEL 5 CELE MAI MICI NU POTI)

NIVEL 8
sa ai 500$ in cont
sa ai un iq de 90
lifting facial opereaza nasul buzele sau ochii(9.000$OPERATIA)
sa ai 70 -71 de kg pentru servici

NIVEL 9
desparte-te de iubit
bronz tropical scena 6
atinge greutatea ideala de 57 kg poti sa fi si aproape de 57 adica 57.8 de exemplu
mergi la terapeut 70$ vizita(una e suficienta)

NIVEL 10
castiga 100de dueluri de moda sau luptele doamnei
termina cursul de secretara
sa ai in garderoba 70 de haine nu conteaza pretul sau felul
fa-ti un iubit nou. acestea momentan

| tesss a răspuns:

50 iti spun sigur daca ai vazut la forum sarcinile sunt decat pana la 50 adica sa faci nu stiu ce cumpara un singur lucru de la mool sper ca ti-am fost de folos