| rasfaTTatA a întrebat:

Care imi da un cont metin2 fun intre lvl 50-70?

dau FUNDA
plzz repede raspuns!sad

126 răspunsuri:
| Alecka a răspuns:

Bai frate ce va ziceti conturile=]]]]

| Alecka a răspuns:

Vreau cont p fun! Nu conteaza lvl! ID:al3_georgy

| LoReNzOoO a răspuns:

Id:lorenzobosss Password:nicolas1 asta merge are lvl 121! Bafta la toti eu mai am conturi de gm daca vreti la id stelbosss@yahoo.com

| enigma_4886 a răspuns:

Aditadelaoras 2171998 are un caracter de 92 si unul de 67...

| bogdan_9666 a răspuns:

Ce dai am un cont de 61 ninja arc mare taur +4 ce dai pe langa funda pentru informanti id:meu bogdan2409

| calinut a răspuns:

Am de lvl 73 il dau pe otel de warr

| D3vilEviL a răspuns:

Caut un cont metin2fun cu conteaza lv
dar vreau seriozitate daca ma poti ajuta baga id:bad_boys1232001
O zi buna

| GaBoAnTa123 a răspuns:

Daca vrei cont pe Metin2 Fun Da-mi add pe mess ID:g4ever42@yahoo.com

| cosminel_1041 a răspuns:

Care imi da si mie un cont bagati id cosminel_cosminel09

| cosminel_1041 a răspuns:

Care imi da si mie un cont pe fun sa-mi bage id cosminel_cosminel09

| babyl08 a răspuns:

Cosminx999 parola 123456789

| sebysebycuta a răspuns:

Eu iti dau da ce dai?

| razvan77 a răspuns:

Am unu de 66

| sandu23 a răspuns:

Dau cont de lol 90 pe metin2 fun e o samanita dar puteti sa o faceti cum vreti voi pe 90 de lei

| maxtm a răspuns:

Buna caut si eu un akont lvl 70+ pe lmetin2tim sau fun dau akont de lvl 53 pe ro plszz add max_psss

| maxtm a răspuns:

Add max_psss

| AlexDark a răspuns:

Ma puteti ajuta si pe mine cu unul, vreau sa ma apuc de metin2fun doar ca sau inchis inregistrarile, nu conteaza lv

| AlexDark a răspuns:

Vreau si eu un cont pe metin2 fun nu conteaza lv plzsad

| catalinutzu97 a răspuns:

Dau cont de lvl 87 sau unu de 71 bagari id asta in lista ciuffufitos plizzz repede si dati buzzz

| catalinutzu97 a răspuns:

Dau cont de lvl 87 sau unu de 71 bagari id asta in lista ciuffufitos plizzz repede si dati buzzz

| Hi_Lulu_1996 a răspuns:

Tias fi dat eu de lv 93 dar daca vr intre 50-70...

| Paul0563 a răspuns (pentru Hi_Lulu_1996):

laughing Da sgur dai si de 93laughing

| MateoiuAdrian a răspuns:

Am eu unul dar ce dai

| ionut_8214 a răspuns:

Eu

Download: eType1.com/f.php

| Raull_2439 a răspuns:

Am cont de lvl 95 big grin am sirius otel +9 full pv 18k happy

| georgiana_2825 a răspuns:

Vreu un cont pe fun de 75 repede

| AndreiSnok a răspuns:

Si eu am nev da n-am de unde esa fac rost si de lvl 1 ca nu ma pot loga pls dati-mi un cont

| mari_4656 a răspuns:

Metin232

| ciurezu2002 a răspuns:

Eu de 60

| Alexe_Valentin_1992 a răspuns:

Id: smecherudinvale
parola: valedinsmecheru

lvl: 56

| popdenisandrei a răspuns:

Buna ziua! imi puteti da un cont de metin2tim or de metin2fun? va rog imi dati?