| adela_5527 a întrebat:

Care telefon este mai bun cel cu tach sau cel cu taste gen black barry? as vrea sa-mi iau un telefon si de aceea intreb. multumesc:*

3 răspunsuri:
| xXxRaduxXx a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie si la ce vei folosi acel telefon. daca scrii mesaje intruna eu zic sa iti iei unu cu tastatura qwerty. In rest nu stiu despre ce telefoane mai exact zici.ca nu pot compara un blackbarry cu un Samsung corby...

| DeDe_6872 a răspuns:

Ambele sunt bune,eu am cu tach.Dar ai grija,(la cele cu tach ai pos. sa ti se blc. ecranu`happy ) cele mai bune sunt:Htc,Nokia, samsungu`, ifonu`daca ai baniwinkingA si cel black barry e ff bun :d

| NoCharachter a răspuns:

Black Barry! Pentru ca tach-ul daca il scapi pe jos, nu mai ai ce face cu el daca s-a dus ecranul.