| BadBoyy a întrebat:

Castigul de la o casa de pariuri se poate ridica dupa anul nou?

Răspuns Câştigător
| Ramona000 a răspuns:

Câştigurile vor putea fi achitate la orice punct de lucru al Organizatorului care oferă tipurile de Pariuri/ Evenimente conţinute pe Biletul câştigător, începând cu ziua următoare celei în care se anunţă rezultatele oficiale. Organizatorul se angajează să efectueze plata câştigurilor în termen de cel mult 14 zile de la anunţarea rezultatelor oficiale. Pentru anumite tipuri de pariuri sau pentru anumite tipuri de Evenimente, Organizatorul poate decide să scurteze perioada dintre momentul anunţării rezultatelor oficiale şi al începerii plăţilor. Clienţii vor fi informaţi în prealabil asupra tipurilor de Pariuri/ Evenimente, pentru care se va aplica această ultimă regulă, prin afişare în cadrul agenţiilor Organizatorului.

Dreptul Clientului la achitarea câştigurilor expiră la 30 de zile de la data anunţării rezultatelor oficiale.