| DTralala a întrebat:

Cate pagini are cartea amurg?happy

7 răspunsuri:
| ahahhah a răspuns:

384 tongue

| alessutz11 a răspuns:

E o intrebare destul de stupida, dar are 373 de pagini. Asa scrie in a mea laughing

| alessutz11 a răspuns:

In primul rand, eu ti-am raspuns corect. M-am dus in sufragerie, unde imi tin eu marea majoritate a cartilor, am luat cartea special de acolo ca sa ma uit si sa iti raspund. Si in al doilea rand am televizor, dar e stricat. Trebuie sa vina astia de la Dolce sa-l repare. Si poate cartea are 384 de pagini, dar de citit ai numai 373.

| alessutz11 a răspuns:

Ok, sa stii ca imi pare foarte rau, si promit sa nu se mai repete! Stii, asta e cel mai mare defect al meu: sunt impulsiva si vorbesc inainte sa gandesc. Sa stii ca nu mi-am facut o parere proasta despre tine... Dar mi s-a parut o chestie originala, adica... sa fim seriosi, cine mai intreaba cate pagini are o carte? As vrea sa fiu si eu la fel de originala, dar din pacate nu-s. happy Si te pup si te imbratisez si eu. Xoxo happy

| DTralala explică:

Multumesc pentru caracterizare, care; i prb ta @alessutz11? frate de ce comentezi? n'ai tv acasa?

| DTralala explică:

Uite, nu vreau sa-ti faci impresie proasta despre mine, doar ca m-am enervat pe moment. Acum, serios, sunt intrebari mult mai stupide decat asta, dar nu judecam pe nimeni. eu nu judec, ma astept la acelasi lucru si de la ceilalti.
Acestea fiind spuse, multumesc pentru raspuns!
Xoxo

| DTralala explică:

Ok