| anonim_4396 a întrebat:

Ce fac daca tata a gasit prezervativul meu din sertar? Sunt foarte rușinat si stresat.

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Cred ca ai fi si mai rusinat si stresat daca ar trebui sa
ii spui de vreo boala sau ca o sa devii tatic.
Poti sa ii spui ca a fost un cadou in gluma primit de la prieteni.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spui că era un balon cu heliu.

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca ai mai mult de 16 -17 ani e timpul sa ai cu tatal tau discutie despre sex.

| darrio2007 a răspuns:

Ii spui ca era cadou pentru el si nu ai apucat sa il dai.

| FantasyBoy a răspuns:

Nu ai absolut nici un fel de motiv sa te rusinezi.

| Violleta2022 a răspuns:

Nimic! Astepti sa-ti spuna ceva si ii poti da replicatie, ca l-ai primit la scoala, ca sa stiti cum arata un prezervativ, la ora de educatie sexuala.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Spui ca esti rusinat, deci esti baiat! Probabil tatal tau acum vrea sa de o petrecere in cinstea ta! Pregateste-te de bere!