| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a întrebat:

Ce inseamna "hai sictir"?

41 răspunsuri:
| fungureanu a răspuns:

Inseamna,,valea''...

| Чернобыль a răspuns:

Hai sictir inseamna du-te dracu'.

| Iuly1598 a răspuns:

Inseamna "tai-o, pleaca, cara-te, dispari, zbori, sterge-o, calc-o, evapora-te, mori, dati foc, fa-te scrum, arzi un culori!"

| Cozmaniuc_Andrei_Andy_1985 a răspuns:

Colegii mei spun ca inseamna "Mars in p***a matii."

| PapusicaMica a răspuns:

" Hai sictir!" = aceasta expresie se foloseste atunci cand cineva intrece masura la capitolul nesimtire. O folosesc mai mereu happy

Funa?

| losername2013123409 a răspuns:

Hai sictir inseamna cind cauti pe net ce inseamna hai sctir si gasesti niste... asa, si vrei sa scrii u ce inseamna hai scitri, si iti cere sa te loghezi cu contul de facebook sau sa le scrii conturi, sau altele, si asa inseamna hai sictir

| Mugurel_Meret_1942 a răspuns:

Raspunsul tau aiciMarsi pleaca taio

| Andreea_Deya_1998 a răspuns:

Inseamna a fu... **. te, nu hai pa sau chesti de genul happy

| SRDC a răspuns:

Exprima vulgar repulsia:

https://dexonline.ro/definitie/sictir

| NicoL1999 a răspuns:

Sictir e un cuvânt din lb turcă( siktir)
Si insemna hai pleacă!