| Panda a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Mircea Vulcanescu din Capitala?

9 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Verisoara mea locuieste in Bucuresti si este in clasa 9-a (acum intra in a -X- a...si este la acest liceu. A facut niste poze cu telefonul si mi le-a trimis pe mess (acum nu le mai am)...adevarul este ca e un liceu frumos, e mare...am si id-ul la 4 profesori ai scolii, si dupa parerea mea, sunt foarte draguti! Niste persoane exceptionale! Eu cred ca ar trebui sa te duci, sau macar sa te uiti prin el...sa cauti niste detalii despre el, si daca iti place, te duci.ca doar nimeni nu te forteaza sa faci ceva ce nu iti place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost de cateva ori prin liceul asta. Da, pot spune ca arata bine atat din exterior cat si din interior. De profesori nu stiu ce sa zic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am teminat liceul si pot spune ca au fost 4 ani de exceptie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere aveti de liceul George Calinescu din bucuresti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un liceu extraordinar

| Sidekisk a răspuns:

Mircea vulcanescu este un liceu economic si poti sa te faci ceva in viata... si adevarul este ca e distractie si e viata de liceu

| Sidekisk a răspuns:

Mircea vulcanescu este un liceu economic si poti sa te faci ceva in viata... si acolo e distractie si viata de liceu

| aNoNimusss9528 a răspuns:

Acolo ma duc si eu, da ma baga cineva cunoscut care a fost acolo.

| anonim_6485 a răspuns:

Liceul MirceaVulcanescu este un liceu super, acum am terminat cei 4 ani minunati si dau bacul dar imi pare sincer rau,acolo am invatat multe,m-am distrat, am cunoscut profesori exceptionali, am avut ce invata de la dansi...v-as recomanda din toata inima liceul pe care eu l-am promovat.love strucklove struck:X