| criss:) a întrebat:

Ce porecle sau prescurtari stiti pentru. numele cristina sau iulia in afara d cris, crissu, julia...etclaughing?

Răspuns Câştigător
| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Cunosc multe fete cu numele 'cristina' si prietenii le striga kiki, tina, cristi, crista laughing si pentru iulia thinking hmm. iuli happy nu mai stiu altceva big grin

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JJ, crisulik, lia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma cheama cristina si mi se zice : tina, inna sau chriss sau kiki...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se zice KittyNutzawinking E placutlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele meu este Iulia, prietenii imi spun iulik, lika, iulcyk, iulika...pentru cristina tina, cristinela...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kiti:*>:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristina:cristinucika, tina, cristynutza
iulia:iuliana, iulica,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| adytzu_1864 a răspuns:

Cristina = criss, cri, tina

| micutzza_star a răspuns:

Si pe mine ma cheama iulia dar lumea imi zice iuli luli sau iul

| Lea24 a răspuns:

Cristina - Cristinel,stina,rina,crista
Iulia-Iuly, Iuliana,Lia, lulu, Julia, Djulia, Riuli, Iulickiy