| bdarius722 a întrebat:

Ce se intampla daca un elev primeste teza cu nota pe ea si o rupe inainte sa o predea profesorului?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Asta depinde de profesor.

| Marbea a răspuns:

De ce ai rupt-o, nu ti-a convenit nota? Ai vrut sa-i dai o lectie profesorului? Eu in locul profesorului te-as pune sa o mai dai o data. Trebuie sa ai respect fata de profesori si sa ai grija la comportament daca nu vrei sa ai regrete mai tarziu!

| darrio2007 a răspuns:

Daca are nota pe ea, inseamna ca a trecut pe la profesor. Nota este deja in catalog. Irelevant.