| PuяpℓeMusic a întrebat:

Ce seriale va plac de pe Disney Channel?

Răspuns Câştigător
| DeNyyy a răspuns:

Sony si stelutza ei norocoasa.magicienii din waverly place...starstruck mi-a placut foarte mult :X.h2o.hannah montana(nu conteaza ca e 1 2 sau 3). cam atatea
bye kiss

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sonny si steluta ei norocoasa happy.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Sony si steluta ei norocoasa
magicienii din waverly place
H2o

| SweetAngelCry a răspuns:

Sony si steluta ei norocoasa, Zeke si Luther si original Movies

| GabiCh93 a răspuns:

Asigura-te ca ai citit acel ceva acasa de mai multe ori si nu ai cum sa gresesti!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ceilalti o sa inceapa sa rada...ar trebui sa incepi si tu sa razi alaturi de ei. Sunt colegii tai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sonny si steluta ei norocoasa si H2o. big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montana siH2o.acestea doua sunt preferatele mele