| zapa1 a întrebat:

Ce sms-uri stiti pentru Craciun? SA fie si funny, dar si mai serioase si mai noi, nu banale

Răspuns Câştigător
| Gentiana a răspuns:

Buna!
De Craciun, s'aveti brad incarcat, mos bogat, pahar inchinat, vin curat, gand luminos si impliniri. Craciun Fericit
Iti doresc un Craciun si un Revelion fericit alaturi de familie si prieteni, sa te distrezi si sa te relaxezi... si, cel mai important, sa nu faci nimic din ceea ce eu nu as face! Mosul te vede! Ho-ho-ho!
Fie ca lumina care a vestit venirea Pruncului sa iti lumineze aceste sarbatori, aducandu-ti bucurie, fericire si implinirea tuturor dorintelor
Sunt virusul Mos Craciun. Daca vrei cadouri, trimite telefonul tau la adresa pe care o vei primi in urmatorul mesaj sms.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search