| Danutz_6658 a întrebat:

Ce trebuie sa bat in Metin2, sa imi pice full moon sword?

Răspuns Câştigător
| AlexAleex a răspuns:

Arcasi brutali, si specialisti brutali de obicei ii gasesti in map2 sau la orci funda? skz am uitat sa intru pe contul meu funda acumbig grin

4 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

@Danutz si @gykuboom la orci ai dreptate ca nu pica fmslaughing dar la orci se pot gasi arcasii si specialisti brutaliwinking

| UnicornulFericit a răspuns:

Buna, la orci? Nici o sansa, FMS-ul(Full moon sword) cade DOAR in map2 la arcasi brutali, specialisti brutali si arcati simpli(aia care seamana cu arcasi brutali(le-am uitat numele)). Si cam atat ca altundeva nu ai sanse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arcasi brutali, si specialisti brutali de obicei ii gasesti in map2 sau la orci funda?

| Danutz_6658 explică:

Da ai dreptate la orci nu pica