| Kariin a întrebat:

Cine a castigat acest telefon https://www.facebook.com/accesdirect/posts/7941040273218 11?

1 răspuns:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu stiu, dar daca-l castigai tu, cu siguranta te-ar fi anutat.
Nu pot sa cred cat se pot milogi unii pentru un căcat de telefon.
"Imi doresc foarte mult acest telefon maine implinesc 47 ani si sunt mobilizata la pat de 34ani si n-am primit niciodata un cadou de ziua mea ar fi un miracol sa pot sa am un telefon si mecesar".
Ce ma enerveaza asta imobolizati, imi vine sa le dau cu picioarele in coloana pana o strivesc de tot.
Altii compun poezii jalnice, pupincuriste:
"Pe voi mereu va urmaresc
Pe Simona o iubesc
Si de-aceea mi-as dori
Telefonul sa-l castig!

Recunoscator v-as fi
Telefonul de-as primi!
Si chiar daca nu-l primesc
Pe voi tot va urmaresc".
Mi se face greata.