| Geo_4096 a întrebat:

Cine a intrat aseara in semifinala la Romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| Gabitzooo a răspuns:

Http://romaniiautalent.protv.ro/......felea.html astea sunt
sper ca te-am ajutat

6 răspunsuri:
| blondaa_2641 a răspuns:

Semifinala a 4-a s-a incheiat si avem acum tabloul general al finalei ce va avea loc pe 25 aprilie la Romanii au talent. Pana atunci ii puteti vota pe toti cei care lupta pentru premiul de 120.000 de euro. Cei care merg mai departe din ultima semifinala sunt: Valentin Dinu, Luca Valentin si Medea Madalina Felea. Sper ca ti-am fost de ajutor:*. Fundita?batting eyelashes pupp

| Butterfly928 a răspuns:

1. Luca baiatul care canta.
2. Luca cel cu cockteilu-rile.
3 Medea fata care facea gimnastica la bara.

| me_3408 a răspuns:

Medeea (aia care facea scheme la bara)
cel cu coktailurile
si cel care canta

| asjdhkas a răspuns:

Pai cred ca a fost COSMIN cel cu bip-box-ul
nu mai stiu sigur scuze

| Vasilina a răspuns:

Valentin dinu, medea si valentin luca:d funda?happy

| Annaa_4696 a răspuns:

Buna!

A intrat Dinu Valentin, Valentin Luca ( barmanul ) si Medea ( femeia cu gimnastica la bara ). Sper ca ti'am fost de folos!

Funda? Te roog!