| Allee_4312 a întrebat:

Cine imi poate da cateva statusuri frumoase despre libertate, despre cum m-am eliberat de ceva anume?:]]Dau fundita multumesc!

Răspuns Câştigător
| Pauliiici a răspuns:

Mă simt liberă ca pasarea cerului senin pe azurul plin de speranţă (compus de mine pe moment)

1 răspuns:
| Bixu a răspuns:

Să arzi în focul iubiiri şi să te înneci în oceanul fericirii. Te cauţi şi nu te găseşti?! Iubirea mea, eşti aici, în inima mea! Am comis o crimă frumoasă, iubito: am îndrăznit să sfidez raţiunea şi să mă las pradă unei feerii numită IUBIRE. Te iubesc aşa cum o pasăre iubeşte zborul şi libertateabig grin Funda?