| BloodPrison a întrebat:

Cine iubeste? cine stie la ce m-am referit primeste fundahee hee intrebare cu dublu sens laughingrolling on the floor

1 răspuns:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Esti proasta. nu mai pune intrebari dinasteaaangryrolling on the floorrolling on the floor hai sirahatirr laughingrolling on the floor
De unde sa stie lumea la ce te referi? fata dobitoaca. app ti-a dat robi caietelee? sa mi le dai si mie maine.

Si daaaaaaaa euu nuuuu iubesc. rolling on the floor da-mi funda ca te omorrr angry