| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie site-uri de unde pot lua haine gratis pentru stardoll

86 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe stardoll-trucchi.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba sunt siteuri de exemplu :http://stardolldesigner.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba exista...scrie la google ...lucruri free pe stardoll

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stardoll swan.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Abia 4...am 700...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

StardollSwan intra merge viziteaza-ma eu sunt andra_dragutica acolo tr sa intrii iti scrie ce trebuie sa faci si tu faci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e stardoll?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da stardoll free haine sau stardoll free Romania

| AlyAlexutza0511 a răspuns:

Ba exista astazi! Uite acesta! Este cel mai bun!: http://stardolllifee.blogspot.ro/

| Aly_Alexutzza_1990 a răspuns:

Scrie pe google stardoll htgf si gasesti acolo detoate. fundita?

| Dy.dY KandY a răspuns:

Nu exista...

| yuyu1310 a răspuns:

Da exista f multe dar unele nu au mai fost actualizate. Cel pe care il folosesc eu este http://tsistardoll.blogspot.com mereu sunt puse noutatile si hainele/lucrurile free.(numele meu este alina1310 vizitati-ma) sper ca ti-am fost de folos(acolo ti se spune ce sa faci de multe ori trebuie folosit proxi servere de ex:http://german-proxy.de daca intrati pe suitul meu puteti vedea ca o multime de lucruri le-am primit gratis. Daca mai ai nevoie de ajutor contacteaza-ma id:iulia_barb (fundita?:D)

| dya_2845 a răspuns:

Htgf,underneathstardoll etc.

| Robért_9340 a răspuns:

Exista site-uri cauta pe google haine gratis stardoll si acolo iti da bloguri! eu asa fac!

| almanycolerafretyuimgfjhd a răspuns:

Exista si site-ul how to get free eu de acolo iau haine

| almanycolerafretyuimgfjhd a răspuns:

Exiesa how-to-get-free

| almanycolerafretyuimgfjhd a răspuns:

Exiesa how-to-get-free

| pinkangel_8751 a răspuns:

Http://www.stardollswan.blogspot.com/ apar haine gratis aproape in fiecare zi + ca sunt si magazine ascunse

| dianaalexia a răspuns:

Intra pe htgf pe google si acolo o sa gasesti hane gratis

| dianaalexia a răspuns:

Intra pe htgf pe google

| micutza_1316 a răspuns:

Scrie in google stardoll trucchi si vei gasi

| andreutza234 a răspuns:

Exista mai multe site-uri insa stardoll free am scris pe google si a fost singurul care mi-a mers! am o gramada de haine gratis.numele meu pe stardoll e on_the_floor5.sa ma vizitezi!

| selenamarius a răspuns:

Cine stie site-uri de unde pot lua haine gratis pentru stardoll

| miki_2525 a răspuns:

Stardollswan

| Deny_Den_1994 a răspuns:

Pai : htgf, undreath stardoll, stardoll Romania etc...