| dan19tl a întrebat:

Cum ajung la plaza romania (movieplex)? care-i cea mai apropiata statie de metrou? crangasi? si de acolo? ce mijloc de trasport trebuie sa iau, dau funda

1 răspuns:
| SteauaNordului a răspuns:

Buna. tu poti merge pana la eroilor si acolo sa schimbi in directia preciziei. mergi doua statii, cobori la lujerului si gata tongue cum iesi din statia de metrou faci treci strada inspre cora si in spate la cora e plaza
sau de la crangasi iei patrusunu' spre ghencea dar nu stiu la ce statie cobori ca nu folosesc ratb-ul