| AlexutzaDragutza a întrebat:

Cum fac diamante in lady popular? Fara sa platesc in lumea reala!

4 răspunsuri:
| G a răspuns:

1. in mall la mystery. 100 de dolari prima cutie, cu putin noroc iti pica diamante.
2. iti mai dau ei cadou diamante cu tot felul de ocazii. de exemplu, ca sa-si ceara iertare pentru defectiuni si pentru perioadele cand nu merge site-ul (au dat recent 30 de diamante). si cand implinesti 100 de zile de joc primesti diamante (200 parca).

| AlexutzaDragutza explică:

Miai fost de ajutor dar imi trebuiesc urgent mai multe idei

| d3ny_1300 a răspuns:

Verisoara mea a descoperit ceva in italian.dar nu vrea sa'mi zica.mi-a facut si mie.si am avut 6 diamante...o mai rog.si cand imi zice...iti zic si eu tie.id meu deny_girl_kiss sau deny_dark_rose

| Alecsyyya a răspuns:

Diamnatele le poti cumpara cu bani reli. Diamantele sunt mijlocul de plată premium în joc. Acestea pot fi primite în câteva moduri– prin trimiterea unui SMS, prin PayPal sau prin card de credit, prin atragerea prietenilor (vei primi 10% din diamantele cumpărate de la jucători pe care i-ai invitat tu în Lady Popular) sau jucând buticul misterios. Cand o sa faci 100 de zile o sa primesti 200 de diamnate.