| IrOnHiDe a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata mai e virgina sau nu? fara sa o duc la doctr si asa, numai dupa fizic, cum?

2 răspunsuri:
| TeREe a răspuns:

laughinglaughing o poti intreba? si sa i zic sa se uite i ochii tai sa sa nu te mine

| solumaam a răspuns:

O pui sa se dezbrace si sa i-si desfaca picioarele, daca la intrarea in vagin nu este o membrana inseamna ca te-a dus cu presul!
Daca i-si desface picioarele la maxim si poti vedea scorbura la ciocanitoare pana in fund atunci sa treci la treaba sa recuperezi laughing