| AneZniP a întrebat:

Cum imi pot face cont facebook? ca tot am incercat si imi zice ca nu imi pot face cont! cum sa fac?

108 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu, aia care zici ca iti apare contul lu sora ta da in dreapta, la contul meu si e undeva decontare sau ceva de genu asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba data nasterii
trebuie sa ai peste 12 ani

| tutorialevideo a răspuns:

Http://www.tutorialevideo.info/? p=2673 un mic tutorial despre cum sa creezi un cont de facebook

| Distance a răspuns:

Deci... Tu banuiesc ca nu ai 18 ani... Si ti-ai scris varsta adevarata... [ EXEMPLU: 18/3/2001/ ]... Pe facebook trebuie neaparat sa te inscrii cu 18 aniwinking daca vrei sa te lasewinking... Daca din nou nu te lasa, incearca dar la alt calculatorwinking... Sper ca te-am ajutatwinking

| dNNb a răspuns:

Daca ai facut pe GOOGLE CHROME nu merge incearca pe MOZILA sau pe INTERNET EXPLORE dar depinde si cand teaio nascutwinking daca nu merge sa faci cont pune la data de nastere data lui mamata sau tatato happy FUNDA?

| DouaPuncteIcs_6421 a răspuns:

Pai...intri pe www.facebook.com si dai unde scrie inregistrare,daca esti deja pe contul cuiva,da la contul meu,chiar ultimu cuvand din chenar deconectare, apoi dai inregistrare, mie una nu mi-a mers deci succes;)

| Popa_Gabriela_1972_j4Kd a răspuns:

Popa denisa

| Popa_Gabriela_1972_j4Kd a răspuns:

Popa denisa
imeil popa andrlai denysa
adresa 1212321

| Todra a răspuns:

Incearca alta varsta.eu am incercat sa-i fac surorii mele si i-am pus data nasterii si nu a mers, apoi am schimbat-o cu 2 ani mai mare

| Achitene_Nicu_1995 a răspuns:

Pe ce sî intru să fac cont pe facebook

Alte răspunsuri
| Ioan_Stoian_1956 a răspuns:

Vreau sa-i fac un cont nou nepotului meu.

| 33dorina33 a răspuns:

Buna! Nu este deloc greu sa iti faci un cont pe Facebook. Tot ce trebuie sa faci este sa accesezi linkul www.facebook.com. Daca iti apare un formular cu Sign Up sau Inregistreaza-te, tot ce trebuie sa faci este sa completezi numele, adresa de e-mail si data nasterii. Daca nu iti apare niciun formular, trebuie sa dai Click pe butonul Sign Up sau Inregistreaza-te si iti va aparea. Dupa ce ai scris toate datele necesare crearii unui cont, da click pe Sign Up sau Inregistreaza-te. Si gata! Acum ai devenit oficial un membru al Facebook-ului!