| xSequel a întrebat:

Cum pot sa modific poze ca tipii astia(se numesc designeri cred) : http://gadict.com/viewtopic.php?f=48&t=415

Scuzati-ma daca n-am pus bine categoria! :)

Răspuns Câştigător
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Pai.nu cunosc exact programul cu care le editeaza ei dar stiu cateva dar sa ai grija fiindca sunt unele programe care trebuie sa le cumperi cu bani. In general orienteaza`te la cele pe care le poti download`a.
Photoshop
Photoscape(il downloadezi si e destul de bun eu asta folosesc)
Mai e si photofunia un fel de program online.
Mai e si picnik tot un program online unde iti poti face si cont.

Bafta si sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Invata photoshop-ul! Daca reusesti sa-l inveti 70 % din ce stie el sa faca, ai un viitor asigurat!

| Myhay_1171 a răspuns:

Cred ca cu photo shop