| MariaMarty a întrebat:

Cum sa nu-mi mai pese ce zic ceilalti? Eu sunt genul de persoana care incearca sa faca pe plac tururor, si unii tot se gasesc sa comenteze..si ma afecteaza mult..deci cum sa fac sa nu-mi mai pese?

Răspuns Câştigător
| Kazumi a răspuns:

La pariu ca toti facem anumite lucruri doar ca sa ii multumim pe altii nu pentru ca ne convine.Si eu eram la fel dar mi-am dat seama ca e viata mea fac ce vreau dar imi asum consecintele.E treaba mea in ce ma imbrac ce mananc si ce muzica ascult deci numai da ascultare altora decat parintilor tai.Sa nu dai 2 bani pe parerea altora, ca te vei trezii la batranete ca ai facut ce ti-au impus altii toata viata.Si ce daca unii comenteaza? Kenye West - Stronger

6 răspunsuri:
| InnocentLoovee a răspuns:

Nu stiu daca este un tutorial pentru asa ceva laughing Asa e caracterul tau, asa sunt si eu si multi altii. Incerc de mult sa nu imi mai pese da pur si simplu nu pot. asa esti tu, probabil asa o sa ramai. Totusi, sper sa te vindeci de asa ceva.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Dar de ce-ti pasa? Ma rog,tu trebuie sa fii mereu tu insati,sa-ti placa ce esti si ce faci,pentru ca faci pentru tine nu pentru cei din jurul tau care comenteaza. Crezi ca mie nu-mi comenteaza nimeni? Ba chiar, cati.dar nu-i prea bag in seama, la inceput ma afecta foarte tare! Asta e, daca critica probabil sunt gelosi pe ceva ce tu ai si ei nu au happy. Deci pur si simplu nu-i mai baga in seama, cu rautatile lor ca nu merita! Bafta multa si numai bine :*! Funda?

| doreal a răspuns:

Asa sunt si eu, totdeauna pun la suflet
crying

| frateleNORD a răspuns:

Bagă-ți... (nu ma lasă să scriu ce vreau) în toată lumea. Nu pune nimic la suflet.

| nothingggg a răspuns:

Poate ca n.ar mai trebui sa faci pe plac tuturor ..invata sa mai sp si nu happy e mai asa ..si n, ar trebui sa te afecteze, cu timpu nu vei mai avea nimic doar nu mai pune la suflet.pun pariu ca atunci cand ai nevoie de cv ei nu te ajuta tu dc sa.i ajuti?!

| Bufferia a răspuns:

Nu e cinestie ce dar si eu eram la fel gandeste-te ca nu conteaza ce faci daca faci totul gresit esti impiedicata daca faci totul corect atunci vei fi invidiata care duce la ura deci nu-i baga in seama si ajuta-i doar pe cei ce merita.fun da?