| Cuuukii a întrebat:

Cum se deblocheaza un utilizator depe FACEBOOK?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Intri in josul paginii la "confindentialitate" si acolo dai "edit your privacy settings" in dreapta.si acolo mai jos "liste de blocare"
Bafta!

2 răspunsuri:
| alexandru_1869 a răspuns:

Intri in josul paginii la "confindentialitate" si acolo dai "edit your privacy settings" in dreapta.si acolo mai jos "liste de blocare" ai grija s-ar putea sa nu ai nici un prieten ca iti va aparea i cunosc pe xxxxxx asa sau anuleaza si aia inseamna ca blochezi conturi bafta!

| Bruneta_Ronela_1986 a răspuns:

Daca m-a blocat cineva pe facebook cum pot face sa imi deblocez contul?