| LostInSoul a întrebat:

Cum se face armura king pe metin2gx? un raspuns concret. Dau funda:*

3 răspunsuri:
| LoseYourself a răspuns:

Ubitha esti blondish din gx?:X:X eu sunt twilorswift habar n-am dar iti dau idul meu prin msj ca vreau sa te intr ceva:X

| Ykuzo a răspuns:

Prin armura king de pe Metin2 GX daca te referi la Armură bântuită,
Platoşă bântuită, Costum bântuit, Veşmânt bântuit, acestea se iau de pe site folosind sistemul lor de donaţii. (Trebuie să donezi bani la bancă)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevaratul King nu exista pe Metin2GX.ro. Exista Armura,Platosa, Vesmantul, Costum bantuit care arata exact ca Cunoscutul King4. Si nu se face din nimic doar daca donezi 70 lei pentru el.