| GabiCapsunaa a întrebat:

Daca ai pasaport maghiar poti sa mergi fara viza in america?

Răspuns Câştigător
| Gutas_Andrei_1977 a răspuns:

Da se poate merge fara viza, deoarece Ungaria face parte din spatiul Schengen si Ro, toate statele din acest spatiu au drept de sedere in USA timp de 90 de zile...stiu ca va doare, dar cu timpul va va trece...se poate verifica aici http://travel.state.gov/visa/temp/without/without_1990.html si sa nu va para rau ca nu sunteti maghiari:))))))

4 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Nu

| Whiskas a răspuns:

Din cate stiu eu nu, pentru ca tot de Europa apartii, deci prin urmare tot ai nevoie de viza pentru America happy

| NoRestForTheWicked a răspuns:

Cand so muta America in Campia Panonica!
Atunci da!