| girl16flo a întrebat:

Daca ati putea face schimb de viata cu o vedeta pe cine ai alege?

42 răspunsuri:
| Simona_8441 a răspuns:

Miley Cyrus! ar fi super! Toata lumea se invare in jurul ei! mi-ar placea sa fiu Miley

| Simona_8441 a răspuns:

Miley Cyrus

| cristianli a răspuns:

Celebritatea oricum e efemera, asa ca prefer sa raman in anonimatul meu vesnic.decat o viata plina de relatii superficiale cu cei din jur, mai bine mai putini "admiratori ", dar prieteni adevarati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.

Cu nimeni pentru ca despre toate vedetele sunt zvonuri, si pentru ca vedetele au make-up
ce-ar zice cineva daca m-ar vedea fara make-up?

Nu, raman la viata mea tongue

Bybye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brad Pitt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colin Farrell.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca as putea face schimb de veti as alege o cintareata de exemplu pe Britney Spears! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avril lavigne:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dima Bilan

| Deea-BebeloOo a răspuns:

Orce vedeta? Lily Allen happy

| diana_4037 a răspuns:

Angelina Jolie happy as vrea sa vad cum e sa stai la brat q Brad laughing