| timioros a întrebat:

Daca aveti conturi 4story Rise of Gor si nu le mai folositi, datimile mie pe adresa de email: copilu_de_guma@yahoo.com
Trimitetimi email cu contul.Lasati un raspuns sa va dau funda.

Răspuns Câştigător
| StarShip a răspuns:

Pai am eu o multime de conturi am unu de 45 nu-l mai folosesc am nevoie de o funda doar si e al tau

3 răspunsuri:
| StarShip a răspuns:

Ms ca mi-ai dat fundita dar acum am observat ca contul imi este banat pre ca am facut hacking

| ViDrA345 a răspuns:

Auzi tine minte ca oameni ca prostu care-ti rasppunsa la intrebare vor doar funda si eu nut-i dau nimic nu te lasa pacalit/pacalita de prosti ca astia asa ca acum fa reclamatie la sefii TPU si sa vezi ca-l ia mama Drq

| KinGofWoRlD a răspuns:

Iti dau eu un cont de lvl 30 contacteaza-ma pe yahoomessenger id:deysoranadey