| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Daca vreau sa incerc internetul pe mobil timp de 30 zile trebuie neaparat sa am abonament? Ca eu nu am abon. si nu am putut activa aceasta optiunecrying

4 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Nu trebuie abonament neaparat. Suna la relatii cu clienti iti va spune ei ce trebuie sa faci pentru activare.

| grigorutz a răspuns:

Nu trebuie sa ai abonament doar ca trebuie sa iti faci setarile pentru internetwinking cel mai bine e sa suni la relatii cu clientii dar sa mentionezi de setari ca altfel nu o sa iti mearga. SUcces!

| kitty_8919 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ai abonament...se poate sa ai internet si pe o cartela sim.

| myloveisback a răspuns:

Dc esti pe Orange nu trebuie neaparat sa ai abonament pti si de pe PrePay dar dc nu merge de la *100# suna la 444