| FïяŠtℓovε a întrebat:

Dati'mi si mie idei de id'uri va roog dulce ca o savarina' big grin ^^
Dau si Fundita'^^batting eyelashes
Psz:X Dar nu d'astea asa obisnuitebatting eyelashesbig grin

Răspuns Câştigător
| Moov a răspuns:

Nightmare.noise; rainbow_tears; vanilla.rain sau chocolate.rain; october_street; love.kills_me; music_crystal si cam atat imi vine acum in minte, dar am asa de multe idei laughing. Funda?batting eyelashes vine ziua mea smug

7 răspunsuri:
| Deea_2449 a răspuns:

Faraidei11@yahoo.com :d

| acestaesteunnume a răspuns:

Svarina_cu_dulceata
cd_cu_muzica
bataie_cu_perne
crazyyy_kiidu
pufoshenia_de_pernuta

dragutz_nu?rolling on the floor

| DeDe_6872 a răspuns:

Pai uite niste ideii: iubire_dolshe sau.first. love ori misterio_love, sau zi numele tau ca sa iti pot da mai multe ideiwinking

| FïяŠtℓovε explică:

Ceva cu beiibiiy; d blushing

| acestaesteunnume a răspuns:

Beiibii_kissed_him cool sau beiibii_falled_in_love ori beybii_loves_her

cool dragutzz.nu?smug
sau

beibii_puffoshenia_mik

| Moov a răspuns:

Lol aproape toate date de aia is de pitipoance :\ daca scrieiti beybi nu inseamna ca va dati smecheri pe langa limba engleza, inseamna ca sunteti inculti

| FïяŠtℓovε explică:

@Moov...stii tulaughing eu am zis idei cu beiibiiy pentru ca imi place numele, nu inseamna ca trebuie sa obiectezi aceste lucruri dupa cum vezi, esti singura care a comentat asta p langa fapt, id`urile care mi le-ai dat mi-au schibmat parerea cu beiibiiytongue