| xXx_6498 a întrebat:

(dau funda)Buna, vreau sa-mi spuneti si mie o placa de par buna, care sa arda parul cat mai putin, si va rog sa-mi mai spuneti niste produse pentru a proteja parul de placa si sa-mi spuneti de unde pot cumpara aceste produse. Va rog mult.(si va rog sa-mi spuneti si cam cat ar costa placa si produsele)

1 răspuns:
| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Placa Brown Es3 este buna, reglabila ca temperatura (are 9) si, ma rog, mai poti intreba din magazinul din care o cumperi sau de pe net...protectia de par. hmm thinking Toni & Guy Iron It Heat Defence Spray ...este foarte bun si se gaseste la Sensi Blu tongue