| yunkky a întrebat:

DAU FUNDA:d cine poate sa imi dea siteuri dupa care sa descarc jocul talking tomcat sau id daca il are pe pc dau funda plus vot! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| BabyDollRalukks a răspuns:

In primul rand, eu am asa ceva, dar nu pe PC. Jocul acela este conceput special pentru telefoanele cu sistem Android.Inca nu s-a creat un astfel de joc pentru sistemele de operare ale calculatoarelor.El functioneaza cu un anumit "senzor" care depisteaza sunetele(ca la telefon,cand vorbesti). Receptorul primeste informatiile si sistemele jocului creeaza acea voce simpatica a lui Tom. In plus,nu ai cum sa atingi pisica dupa ecranul calculatorului(doar cu mouse-ul, dar asta ar reduce tot farmecul jocului). Imi pare rau ca te dezamagesc, si de aceea am incercat sa iti explic de ce nu ar functiona un astfel de joc.