| kawaii69 a întrebat:

Dau funda si vot

am auzit de curand de filmul tehe ring as vrea doar sa stiu ce se petrece in film nu doar de la partea cu caseta, in toate partile, 1, 2 si 3 ce se intampla?

am auzit ceva de o caseta, si ceva de o fata moatra care a cazut in fantana si avea ceva legat de paruk ei :-s scuze sunt toate informatiile pe care le pot da pentru ca doar de ele stiulaughing deci vreau toate partile (ce se intampla in ele) si nu vreau doar partea cu caseta le vreau pe toate mai ales cea cu samara si cu aia care a murit in fanta ( nu am vazut filmul deci cerd ca e aceeasi persoana)

deci nu mai dau funda si dau FUNDOOOOI si VOTOOOOOOI

2 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Ioti propun sa te uiti la ele si o sa stii tot dupa aia\
si daca vrei sa vezi o chestie din filma uitate aici :b
http://www.youtube.com/watch?v=wspJmvBfRaA

Răspuns utilizator avertizat