| mihaelaroxy a întrebat:

Dau funda! sunt in clasa a 8 a si la engleza ne-a zis profa sa facem un proiect. a zis sa facem despre orice vrem noi dar sa fie in engleza. imi dati vreo idee despre ce sa fac? fau funda si vot

Răspuns Câştigător
| aliybella a răspuns:

Influenta televiziunii, mass media; relatia dintre elev si profesor; idolul tau

4 răspunsuri:
| Anonima007 a răspuns:

Buna`! Poti sa faci cu ce ati facut in clasa cu verbe, si pronunti, cuvinte noi. Funda?batting eyelashesVot?batting eyelashes

| mihaelaroxy explică:

Scz dau in loc de fau

| justagirl21 a răspuns:

Despre lucrurile care iti plac, si cele care nu. eu l-am facut intra a 7a dar cred cai bun si pentru a8a. funda?

| niku93 a răspuns:

Save the whales