| deyutzzza a întrebat:

De ce cand intru pe messenger de pe telefon imi zici id/parola ne valide

Răspuns Câştigător
| razvan96boss a răspuns:

Depinde daca intri pe shmessenger trebuie sa ai cont iar daca intri pe ebuddy sau nimbuzz trebuie sa te loghezi.mult succes!

2 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

Pentru ca nu sunt scrise corect, mai incearca!

| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Dacă intri pe www.ebuddy.com de pe telefon, întâi trebuie să bifezi mai sus Yahoo, după aceea te loghezi.
Nu încerca de multe ori pentru că riști să-ți blochezi id-ul și nu vei putea să intri nici de pe calculator pe Messenger, de abia dupa 24 de ore.

Toate cele bune!:)