| alina_3921 a întrebat:

De ce plang pisicile?

3 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Psihologii spun ca animalele nu am memorie afectiva, insa eu sunt sigura ca au. dovada: http://www.youtube.com/watch?v=e7mEXEnY9x0 in legatura cu pisicile, eu nu cred ca plang, doar le lacrimeaza ochii, ele nu isi pot exprima sentimentele... sper ca te-am ajutat

| alina_3921 explică:

Am un motanel de un an si jumatate si de la o vreme tot miorlaie insistent si mai ales noaptea...nu stiu ce sa fac.la veterinar daca as merge miar da probabil niste calmante sau. in fine. voi ati avut asemea cazuri?

| Nono12346 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema numa ca pisicu meu are 2 luni a ramas fara mama dupa ce ia nascutcrying eu banuiesc ca motanelului tau ii trebuie o pisica... si pisicul meu cred ca plange ca a ramas fara mamica.puppy dog eyes