| miaw a întrebat:

De unde pot cumpara dreaduri? in bucuresti

4 răspunsuri:
| SexQueen a răspuns:

1. Dread-urile nu se cumpara, se fac la un coafor.
2. Poate vrei extensii din acelea care au clema. si seamana cu dread-urile. Poti gasi in IDM Basarb.

| miaw explică:

Sunt si dreaduri gen extensiestraight face

| Dizonul a răspuns:

Buna Miaw. Am eu dreaduri de vanzarehappy Nu se fac la coafor, am 36 de buc f bine intretinute, le-am facut calatorind prin lumehappy sunt din buc asa ca ne putem vedea sa ti le arat. Mi le-am dat jos acum o saptamana si vreau sa le vand. O seara buna si astept sa ma contactezi la id: mybestfriendisadinosaur@yahoo.com

| Dizonul a răspuns:

Pentru dreaduri contacteaza-ma la id de mess: mybestfriendisadinosaur@yahoo.com. Seara buna